ŞAHİN - KARDEŞLER

Döküm Radyatör konusunda uzman kuruluş

1990 yılından bu güne kadar kalorifer ve tesisat malzemeleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Çıkmış olduğumuz bu uzun ve meşakkatli yolda amacımız daima doğruluk, dürüstlük ve titizlik olmuştur.

Firmamızın kurmuş olduğu döküm radyatör tesisimizde ikinci el döküm radyatörlerin işlemleri şu şekildedir;

Alınan döküm radyatörlerin kırık, çatlak ve tahribat olanları ayrıştırılarak 10’arlı grup haline getirilerek standartı sağlamış oluyoruz. Ayrıştırılan döküm radyatörleri eritmek üzere geri dönüşüm fabrikasına göndermekteyiz. Standart 10 ’arlı grup haline geldikten sonraki işlemimiz temizleme tankına giriyor. Temizleme tankını belirli bir ısıya getirdiğimizde üzerinde ki boya ve içerisinde ki tıkanıklığa sebep olan tortulardan arındırıyoruz.

Bu temizleme işlemimizde ham döküm haline gelene kadar yıkama ve basınçlı su işlemi yapılmaktadır. Yeterli bir seviyeye geldiğinde bir sonraki işlemimiz döküm radyatörlere astar boya işlemi ve daldırma boya işlemi uygulanmaktadır. Bu sayede daldırma boya yaparak döküm radyatörlerin dilim aralarında açık kalmamasına yardımcı olmaktadır. Bu yöntem boyanın daha parlak ve gösterişli olmanı sağlar. Bir sonra ki işlemimiz ise siz müşterilerimize daha güvenilir bir şekilde sevkiyat sağlamaktır.

Firmamız ekonomimize sağladığı katkılardan ve siz değerli müşterilerimizle buluşmaktan dolayı gurur duymaktadır.

Saygılarımızla,

Şahin Kardeşler Ailesi

image